חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליצירת קשר:

לקביעת תור צרו קשר עוד היום:

הירשמו לניוזלטר שלנו!

מאמרים שפורסמו

לחיות עם רוזציאה ואדמומיות בפנים: האבחון והטיפולים היעילים

רוזציאה היא אחת המחלות השכיחות בעולם ובכל זאת מעטים מודעים אליה. על פי הערכות, כ- 5 אחוזים מהאוכלוסייה בישראל סובלים מהמחלה

 

תגידו שלום לעור האדום

התפרסמה במגזינים: Smart life- מגזין לאנשים שאוהבים את החיים, במגזין הלייף סטייל “לאפייט” ובמגזין הכושר, בריאות ותזונה של רשת מועדוני הכושר Holmes place ו- Go active
לקריאת הכתבה עמודים 62- 63
 
אסטמה של העור

השפעת עונת המעבר על העור

העונה שמתחלפת מבשרת לא רק את בוא החגים, השנה החדשה ואת החלפת הגרדרובה מבגדי קיץ קלילים לבגדים חמים יותר.
השפעת עונת המעבר גם משפיעה לנו על העור!
פורסם באתר לנשים בהריון ואימהות לילדים – “צעדים ראשונים”

אדמומיות בעור הפנים – על הריון ורוזציאה

תקופת ההריון מאופיינת בשינויים הורמונליים, המתבטאים לא פעם בשינויים קליניים וביטויים עוריים מוכרים ונפוצים כדוגמת אקנה וסימני מתיחה. אדמומיות בעור הפנים המלווה בפצעונים והמאובחנת לעיתים ובשוגג כאקנה יכולה בעצם להצביע על הפרעת העור רוזציאה. קדימות באבחון והתאמת פרוטוקול טיפולי יכולים למנוע פרוגרסיביות והחמרה בסימפטומים אף בתק\’ הפוסט פארטום שלאחר ההריון. אז מה זה בכלל רוזציאה? ומה חשוב לדעת?

פורסם באתר לנשים בהריון ואימהות לילדים – “צעדים ראשונים”

טיפול בכתמי עור ופיגמנטציה - בעור הבוגר

נמשים ופיגמנטציות, כתמי שמש ו”כתמי גיל” הינם תופעה שכיחה ביותר הנראית תדיר בעור הבוגר. כתמי שמש, המכונים לא פעם גם בשם “כתמי כבד” (אין כל קשר לתפקודי כבד), נראים תדיר אף בגילאי 50 ולכן מכונים לא פעם גם בשם כתמי גיל. למרות הנוטים לחשוב כי המדובר בסימני גיל, כתמים אלו נגרמים בעצם מחשיפה מצטברת לשמש. טיפול בכתמי עור אלו במקרים רבים יכול להשיל את סימני הזמן מעור הפנים. אז מה הן הסיבות לתופעה? ומה הן הטכנולוגיות החדשות לטיפול שכדאי שתכירו?

פורסם באתר “קלאב 50”

פצעי אקנה וכתמים בתקופת ההריון

פצעי אקנה בפנים בגב ובחזה, מרקם עור לא אחיד וגבשושי, הפרשת חלב מוגברת, עור שמנוני ורגיש ופצעים המותירים את חותמם בצורה של סימנים אדומים חומים ואף הצטלקויות הינם תופעה השכיחה עד מאד בהריון. כשמריחת המייק אפ הופכת לאתגר לא קטן וטיפול תרופתי מוגבל בחלקו במהלך ההריון התופעה הופכת ליותר ממתסכלת. אז כיצד מטפלים? ומהם התכשירים מהם מומלץ להימנע?  

פורסם באתר לנשים בהריון ואימהות לילדים – “צעדים ראשונים”

שמירה על בריאות העור במהלך ההריון

התכהות נמשים והופעת כתמים הורמונליים  הידועים גם בשם מלאזמה (Melasma) או “מסיכת הריון”, הינם חלק מהתופעות הנצפות במהלך ההריון. תכשירים וטיפולים  אשר מגרים את העור עלולים אף הם לגרום לעלייה בייצור פיגמנט המלנין ולהאיץ סימפטומי המלאזמה. כיצד מומלץ לטפל במהלך ההריון? ומאילו תכשירים מומלץ להימנע?

פורסם באתר לנשים בהריון ואימהות לילדים – “צעדים ראשונים”

על סימני מתיחה בזמן ההריון ולאחריו

סימני מתיחה במהלך ההריון, מהווים הפרעה אסתטית ומטרד לא קטן. סימני מתיחה ניתנים לטשטוש ועידון באמצעות פרוצדורות אסתטיות וטכנולוגיות חדשניות. הצלחת הטיפול בסימני מתיחה תלויה בשלב שבו מטפלים ולכן קיימת חשיבות לקדימות בטיפול עם הופעת הסימנים הראשונים קרי, הופעתם בגון אדום ורדרד עוד במהלך ההריון. אז האם ניתן להעלים סימני מתיחה? מה הם טיפולי המניעה במהלך ההריון?  ומאיזה מרכיבים קוסמטים מומלץ להימנע?

פורסם באתר לנשים בהריון ואימהות לילדים – “צעדים ראשונים”

אסטמה של העור

אסטמה של העור הידועה גם בשם אטופיק דרמטיטיס הינה  הפרעת עור אטופית (אלרגית) דלקתית ורב סיבתית המושפעת מגורמים גנטים ומרכיבים מחוללי אלרגיה סביבתיים. המחלה שכיחה בעיקר בקרב תינוקות, ילדים ואף נשים בהריון אך לא רק. מה הם הגורמים למחלה? איזה קרמים מומלצים? וממה חובה להימנע?

פורסם באתר לנשים בהריון ואימהות לילדים – “צעדים ראשונים”

להגיע ל- C על ויטמין סי

תכשירי קוסמטיקה רבים מתהדרים בוויטמין C כאחד ממרכיביהם. היום כבר ידוע ועל סמך מחקרים תומכים רבים שנעשו כי לוויטמין C מעבר להיותו נוגד חמצון רב עוצמה הידוע כמחזק את מערכת החיסון מפני דלקות, הרי שביכולתו  לשקם עור בוגר וביכולתו להשפיע  אף על ייצור קולגן.

אז כיצד נדע לבחור את הקרם הנכון? ולמי זה בכלל טוב?

פורסם באתר “קלאב 50”

דילוג לתוכן