חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליצירת קשר:

לקביעת תור צרו קשר עוד היום:

הירשמו לניוזלטר שלנו!

ברוכים הבאים לקליניקה לקוסמטיקה רפואית לעורות רגישים

הקליניקה מתמחה בטיפול בהפרעת העור רוזציאה על כל סוגיה ובנוסף, טיפולים בנימי דם ואדמומיות בפנים עם התמקצעות בעורות הרגישים. כמו כן, בקליניקה מבוצעות מגוון רחב של פרוצדורות אסתטיות שאינן פולשניות וטיפולי הוט קוטור ואנטי אייג’ינג לשיקום והצערת העור ללא התערבות כירורגית.

בקליניקה מבוצעים איבחונים קלינים ייחודיים לרוזציאה אשר על בסיסם מוצעות תוכניות טיפוליות לחידוש והבראת העור בהתאמה אישית לסימפטומים ולפרופיל הרפואי של המטופל/ת

ניסיון של שנים בטיפול בעורות האדמומיים הרגישים ובתופעות שכיחות הידועות בשם רוזציאה ואקנה רוזציאה, הובילו לפיתוח פרוטקול טיפולי מערכתי ייחודי המתבסס על פרוצדורות אסתטיות, תכשירים דרמו – קוסמטיים ייעודיים ומכשור טכנולוגי מתקדם.

התכשירים בהם נעשה שימוש הינם פרי פיתוח של שנים ומשלבים ידע קוסמטי חדשני לצד ניסיון מחקרי ורפואי בתחום טיפוח העור וטיפול בהפרעת העור רוזציאה בפרט. התכשירים מכילים מרכיבים פעילים עם דגש לעורות הרגישים ומטפלים באיזון בלוטת החלב, שיקום מחסום ההגנה של העור ולתוצאות מיטביות אף במיקרים של יובש, צריבה, עיקצוצים, אדמומיות, כתמים אדומים ופצעונים שהינם תופעות השכיחות והאופייניות לרוזציאה ואקנה רוזציאה

הקליניקה משתפת כיום פעולה עם מרכזי מחקר, מרפאות משלימות ורופאים בכירים בארץ ובעולם. כמו כן, בקליניקה מונהגים סטנדרטים של מצויינות ומקצוענות . לחץ כאן כדי לראות מה המטופלים שלנו אומרים.

שעות פעילות:

ימי א- ה   8:00-19:00

ימי שישי וערבי חג 8:00-15:00

כתובת:רח’ ירושלים 59א, בת – ים

 

דילוג לתוכן