חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליצירת קשר:

לקביעת תור צרו קשר עוד היום:

הירשמו לניוזלטר שלנו!

אודות הקליניקה

ברוכים הבאים למרכז לטיפול ברוזציאה, אקנה ועור רגיש

הקליניקה מתמחה בטיפול בהפרעת העור רוזציאה ואדמומיות בעור הפנים, הנגרמת בין היתר ממצבים של שגשוג חריג של טפיל הדמודקס ובנוסף, טיפולים בנימי דם ואדמומיות בפנים עם התמקצעות בעור רגיש. כמו כן, בקליניקה מבוצעות מגוון רחב של פרוצדורות אסתטיות שאינן פולשניות וטיפולי הוט קוטור ואנטי אייג’ינג לשיקום והצערת העור ללא התערבות כירורגית.

לקליניקה מגיעים מאות נשים וגברים מכל רחבי הארץ שלרוב אובחנו ברוזציאה וטופלו בצורה לא נכונה או נאמר להם שאין טיפול.

בקליניקה מבוצעים אבחונים קלינים ייחודיים לרוזציאה ולמקרים בהם קיימת מעורבות של טפיל הדמודקס, אשר על בסיסם מוצעות תוכניות טיפוליות לחידוש והבראת העור בהתאמה אישית לסימפטומים ולפרופיל הרפואי של המטופל/ת.

ניסיון של שנים בטיפול בעור אדמומי ורגיש ובתופעות שכיחות הידועות בשם רוזציאה ו”אקנה רוזציאה”, הובילו לפיתוח פרוטוקול טיפולי מערכתי ייחודי המתבסס על פרוצדורות אסתטיות,  תכשירים דרמו – קוסמטיים ייעודיים ומכשור טכנולוגי מתקדם.

התכשירים בהם נעשה שימוש הינם פרי פיתוח של שנים ומשלבים ידע קוסמטי חדשני לצד ניסיון מחקרי ורפואי בתחום טיפוח העור וטיפול בהפרעת העור רוזציאה בפרט. התכשירים מכילים מרכיבים פעילים עם דגש לעור הרגיש והאדמומי ומטפלים באיזון בלוטת החלב, שיקום מחסום ההגנה של העור ומובילים לתוצאות מיטביות אף במקרים של יובש, צריבה, גרד, עיקצוצים, אדמומיות, כתמים אדומים ופצעונים שהינם תופעות השכיחות והאופייניות לרוזציאה, ולמצבים בהם קיים שגשוג חריג של טפיל הדמודקס.

הקליניקה משתפת כיום פעולה עם מרכזי מחקר, מרפאות משלימות ורופאים בכירים בארץ ובעולם. כמו כן, בקליניקה מונהגים סטנדרטים של מצויינות ומקצוענות .
לחצו כאן כדי לראות מה המטופלים שלנו אומרים>

למידע נוסף לגבי האבחון הקליני>

שעות פעילות:

ימי א- ה   8:00-19:00

ימי שישי וערבי חג 8:00-15:00

כתובת:רח’ ירושלים 59א, בת – ים

דילוג לתוכן